Star Wars Role Playing Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Star Wars Role Playing Game

1 numara olmak amacımız.

Anasayfa  Star Wars RoleStar Wars Role  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

RP Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler 2

YazarMesaj
Jaden Baradiel Truvichi
Admin-Jedi Master
Admin-Jedi Master
Jaden Baradiel Truvichi

RP Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler 2 Empty
MesajKonu: RP Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler 2   RP Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 11:25 pm

Üyeler RP yaparken birbirleriyle iletişim halinde bulunurlarsa, çok daha güzel,birbiriyle çelişmeyen ve uzun RP'ler yapılabilr. Tabii öğrenciler için bu durum birazcık daha farklı. Durumu Üç aşamalı olarak ele alabiliriz.

1. Aşama: A padawanının kullanıcısı B kişisiyle RP yapmadan önce konuşacak. -Forum dışı bir sohbet ortamında haberleşin-
2. Aşama: Bu konuşmada anlaşma sağlanır ve RP yapmaya karar verilirse,
Padawan üyeler, master üyelerle konuşacak ( Atıyorum, Merlin ile Jaden olsun.) MSN'den -veya artık nerden bilmiyorum- gerçekleştirilen bu konuşma
3. Aşama (RP Aşaması):RP yapılırken, RP anlaşılan içerikten sapmayacak ve, bir Padawan olarak Master'dan izin alındığı belirtilecek.
(Tabii aksi durumlarda olabilir. Mesela aksiyon katmak için Padawan Master'dan habersiz işler yapabilir. Aşırıya kaçmadığı sürece bu da RP'lere canlılık kazandırmış olur.)

DİKKAT ALINTIDIR !!! SWRPG ADMİNİ PENDROZ TRUVİCHİ TARAFINDAN YAZILMIŞTIR... !!!
https://star-wars-rpg.yetkin-forum.com

RP Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RP yaparken dikkat edilmesi gerekenler